09.10.2011 20:33

Mladší žáci A - SK Dolní Chabry : ARITMA 5:3 (3:1)

Tento pátek jsme přivítali na našem hřišti tým Aritmy. Tento soupeř byl příslibem vyšší kvality a průběh tohoto zápasu naše domněnky potvrdil, i když první poločas byl pod naší kontrolou a vypadalo to, že žádné drama nedopustíme. Po obléhání soupeřovi branky Petr Klouček zkušeně skóroval v náš prospěch, po chvíli Šíma z penalty nedal brankáři šanci, a když Petr Klouček přidal gól na 3:0, vypadalo to na další jasné utkání, ale...do přestávky 3:1. Po poločase začal soupeř zlobit a vytvářel si vyložené šance, naštěstí Martin v bráně létal a zachraňoval,co šlo, bohužel tak dlouho soupeř bušil do naší svatyně, až se ucho utrhlo v podobě snížení stavu na 3:2 a začalo drama. Aritma cítící šanci na vyrovnání zdvojnásobila úsilí a neskutečně zatápěla před naší bránou a v ten okamžik se Šíma zachoval jako správný kapitán a vzal otěže utkání do svých rukou - zvýšil na 4:2. Než jsme stačili udělat uff - je to doma, soupeř opět snížil na 4:3 a nervy zase na pochodu. V okamžiku,kdy bylo nejhúř, utekl Honza a zvýšil na 5:3, tento stav vydržel do konce utkání a tak máme další vítězný zářez na naší pažbě, ale fakt tvrdě vydřený.

Tentokrát byl soupeř velice zdatný a musíme se připravit na podobná utkání, protože nás do konce podzimní soutěže čekají týmy z horní poloviny tabulky. Víme, že náš tým je natolik zdatný, že v této zkoušce obstojí.

Sportu zdar a vůli po vítězství mladších žáků zvlášť.

Sestava: Martin - Matyáš, Jáchym, Šimon, Petr K., Vasyl, Honza, Jára, David, Dominik

Branky: Petr K. (2), Šimon (2), Honza (1)