09.10.2011 21:37

Mladší žáci B - SK Dolní Chabry : Sokol Stodůlky B 4:2 (0:0)

Po pátečním vítězném utkání A týmu mladších žáků, nastoupil jejich mladší bratr B k zápasu proti týmu Stodůlky B se stejnými ambicemi a tedy nic než výhra. První půle byla ve znamení přelévání šancí z jedné strany na druhou bez výsledného gólového efektu. Nutno poznamenat, že velkou zásluhu na stavu 0:0 měli oba brankáři, zejména náš Míša byl spolehlivou oporou a musíme ho pochválit i za výborné rozehrávky a práci nohama. Druhý poločas se začal odehrávat podle našich představ. Jáchym nádhernou hlavou vsítil na 1:0, po chvíli měl tentýž hráč vyloženou šanci na zvýšení stavu, ale - nedal a dostali jsme 1:1. Jáchym, ale zabojoval a dostal nás do vedení 2:1, poté se urval Petr Klouček a zvýšil na 3:1. Dál jsme tlačili a dřeli, tady musíme vyzdvihnout výkon Natálky, která bojovala jako lvice a po zásluze se odměnila gólem a dala si dárek k zítřejším narozeninám - 4:1. Soupeř minutu před koncem snížil na 4:2, ale to už nemohlo nic změnit na našem triumfu a čtvrtém vítězství v řadě.

Zápas to byl zajímavý a bojovný. Byla vidět naše velká touha po vítězství a to rozhodlo v konečném zúčtování.

Sportu zdar a vítězným tažením obou mužstev mladších žáků zvlášť!

Sestava: Michal - Filip L., Petr H., Tomáš, Marek, Natálka, David H., David K., Filip K., Dominik, Šimon, Petr K.,Vasyl, Jáchym

Branky: Jáchym (2), Petr K. (1), Natálka (1)