26.03.2012 18:36

Mladší žáci B - SK Dolní Chabry : SK Nusle 1:1 (0:0)

Po dlouhé zimní přestávce nastoupili naši mladší žáci týmu B, proti Nuslím. Na našich borcích byla zřejmá natěšenost na jarní část sezóny a přímo vlétli na soupeře. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Postupně se zápas vyrovnával a šance se přelévaly ze strany na stranu. Na obou stranách ovšem stáli kvalitní brankáři, a tak první půle 0:0. Druhý poločas probíhal ve svižném tempu při naši neplodné územní převaze. Soupeř spoléhal na rychlé protiútoky a nejednou musel Míša stát proti osamocenému útočníkovi, naštěstí mu pomohl buď terén, nebo jeho brankářský um. Utkání se blížilo k závěru a po velkém závaru před nuselskou bránou David Řehoř dotlačil balón do kýženého místa a vedli jsme 1:0. Euforie ze vstřeleného gólu nás namlsala natolik, že jsme zapomínali bránit a soupeři jsme dovolili skórovat po úniku jednohu z jejich rychlých útočníků. Na závěr musíme sportovně uznat, že plichta byla spravedlivým vyjádřením sil.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

Sestava: Michal - Filip L., Tomáš, Dominik, Marek, Ondra, Natálka, David K., Filip K., Kuba Z., Martin, Pavel, David Ř.

Branka: David Ř.