26.09.2011 21:34

Mladší žáci B - SK Dolní Chabry B : Točná B 4:3 (1:0)

V neděli 25.9.2011 jsme nastoupili s vědomím plného počtu bodů v dosavadním průběhu soutěže a tudíž s velkým závazkem a sebevědomím favoritů. Je pravda, že jsme  odehráli (ačkoli se hrálo již čtvrté kolo) teprve druhý zápas - jedno kolo volné, druhé s vyřazeným týmem, ale z jednoho zápasu tři body, to se počítá.

První půle začala v naší režii a za neustálého  tlaku na soupeřovu branku. Kdybychom vedli do poločasu o tři branky, nikdo by se nedivil, ale koncovka nebyla naše doména, a tak, když už se diváci chystali k poločasovému párku, Jáchym jim popřál dobrou chuť  v podobě gólu do přestávky a ten má vždy hodnotu dvou branek :-)

Do druhé půle jsme nastoupili v odhodlání srazit  soupeře do kolen během počátečního náporu, výsledkem byl nádhený gól Jáchyma po sólu alá Masopust MS 62. Euforie byla zmražena po protiútoku soupeře, kdy jejich útočník zakončil nechytatelným úderem k tyči  2:1. Poté se valil jeden útok za druhým na soupeřovu branku a klobouk dolů před výborným výkonem  hostujícího brankáře. Naštěstí si obul gólové kopačky David a střelou umístěnou k tyči zvýšil na  3:1, diváci si oddechli, ale ne na dlouho - 3:2. Pak se do nás opřel soupeř dobýváním naší svatyně a tady zase létal náš Míša a když nestačily skoky pana Robinzna, nastavil hlavu... A pak znova náš tlak a šance a Dominik po sólu - ne, Marek - břevno - branková čára - ne až Petr H. 4:2 jó!! A zase odpověď soupeře 4:3...

Uf, jo byly to nervy, ale je to doma...po čtvrtém kole bez ztráty bodu, Chabry jedem!!!

Sportu zdar a vám všem, co jste fandili, zvlášť!! Vážení přátelé chaberské kopané.

Sestava: Michal - Filip L., Jáchym, Tomáš, Marek, Dominik, David H., David K., Filip K., Petr H., Petr V.,Martin

Branky: Jáchym (2), David (1), Petr H. (1)