15.10.2011 17:03

Mladší žáci B - FC Háje B : SK Dolní Chabry B 0:2 (0:1)

Dnes krátce po poledni jsme vyrazili na hřiště jednoho z favoritů naší skupiny. Zápas začal pod taktovkou soupeře, který nás nepustil na dostřel k jeho svatyni, tak abychom ji mohli ohrozit. Postupně jsme se osmělovali a vystrkovali chaberská tykadla. Nejprve jsme zkoušeli střely z dálky (Vasil, Honza) a soupeřův brankář měl plné ruce práce...Postupně jsme začali přebírat otěže zápasu do svých rukou a vytvářet si tlak, který vyústil do podoby vedoucí branky našeho týmu, Jáchym - 1:0! Tento stav vydržel do konce prvního poločasu. V druhém poločase nemohl ze zdravotních důvodů pokračovat náš kapitán Filip, který odehrál první poločas opravdu skvěle. Místo něj do obrany nastoupil Maty a nutno podotknout, že byl taktéž výborný a tvořil tak dokonalou obrannou dvojici s Vasilkem. Celý tým dřel a makal s vidinou dalšího vítězství. Michal byl spolehlivým brankářem a když mu nestačili jeho zákroky, pomohla mu tyč nebo břevno. Ke konci zápasu už naši hrdinové mleli z posledního a soupeř nás tlačil a tlačil...A v okamžiku největšího tlaku Honza nádherně uvolnil Marka a ten nedal při svém úniku brankáři nejmenší šanci - 2:0. Po této uklidňující brance přestal soupeř zlobit a smířil se s odevzdáním tří soutěžních bodů do chaberských rukou.

Sportu zdar a našim bojovníkům a bojovnici zvlášť!

Sestava: Michal - Filip L., Petr H., Natálka, Marek, David H., Dominik, David K., Filip K., David K., Vasyl, Jáchym

Góly: Jáchym, Marek