30.10.2011 09:22

Mladší žáci B - FC KING : SK Dolní Chabry 0:6 (0:2)

Na hřiště Kingu jsme jeli v roli favorita. V aktuální tabulce to byl zápas prvního s posledním. Je pravda, že jsme měli územní převahu, ale nedařilo se nám skórovat, až za to vzal David a střelou po zemi otevřel skóre. Po chvíli domácí obránce zahrál rukou, ke značce pokutového kopu se postavil David a chladnokrevně zavěsil k tyči 2:0 a tak skončil i poločas.

Na začátku druhé půle soupeř zlobil rychlými brejky a byl opravdu jen krůček od skórování, naštěstí Míša byl vždy na správném místě. Uklidnění do našich řad vnesl třetí gól Davida. A pak přišla paráda, po faulu na našeho hráče se k trestnému kopu postavil Jára - střela, která letěla metr nad bránu, se před ní zlomila a zapadla do sítě. Nevím, jak tento balistický nesmysl Jára provedl a myslím, že to neví ani on (Poznámka autora: pro ilustraci jistě také vzpomínáte, jak při baráži s SSSR na ME 1976 nás podobnou střelou poslal na závěrečný turnaj Polák). Poté chaberský brankostroj přidal ještě dva góly - Jára krásně k tyči 5:0 a Dominik umístěnou střelou z dálky na konečných 6:0.

Sportu zdar a našim fotbalovým hrdinům zvlášť!

Sestava: Michal - Tomáš, Natálka, Marek, David H., Dominik, Filip K., Petr H., Vasyl, Jára, Petr V.

Branky: David (3), Jára (2), Dominik