17.09.2011 13:56

Mladší žáci A - Sokol Nebušice : SK Dolní Chabry 0:14 (0:7)

Třetí kolo soutěže mladších žáků A jsme jeli odehrát do Nebušic. Na bránu Nebušic jsme začali bušit od začátku s velikou vervou, bohužel se nám nedařilo vstřelit branku. Až po mnoha neproměněných šancích Péťa Klouček zavěsil a zahájil gólovou lavinu - Šíma z penalty 2:0, Tomáš 3:0, Honza 4:0, Tomáš 5:0, Petr K. hlavou 6:0, Tomáš 7:0 - poločas 7:0.

Druhý poločas jsme začali uvolněně a bylo vidět, že si naši chlapci chtějí zahrát fotbal. Neustále rozjížděli kolotoč přesných přihrávek - radost pohledět. Góly byly už jenom důsledkem hezké hry našich borců - zahájil Jára 8:0, poté po faulu na Tomáše proměnil penaltu brankář Martin, kterého je nutno pochválit za skvělou hru v poli, kde se stal naším dalším hráčem, prostě typický moderní golman. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat - Šimon krásně z dálky 10:0, Honza hlavou 11:0, Jára hlavou 12:0, Tomáš 13:0, Jáchym 14:0.

Byl to nářez, který odpovídal předvedené hře. Zatím jsme měli přijatelné soupeře a doufáme, že až dojde na ty těžší (což bude už tento pátek), naši kluci potvrdí dominantní postavení v soutěži, kterému odpovídá i naše celkové skóre 40:0 po třech zápasech.

Sportu zdar a mladším žákům zvlášť!

Sestava: Martin - Šimon, Jáchym, Petr K., Vasyl, Honza, Jára, Tomáš, Marek, David H., Dominik

Branky: Tomáš (4), Petr K. (2), Šimon (2), Honza (2), Jára (2), Martin (1), Jáchym (1)