11.09.2011 04:07

Mladší žáci A - SK Dolní Chabry : Slavoj Suchdol 23:0 (11:0)

V pátek 9.9. k nám přijel více než přijatelný soupeř ze Suchdola. Zápas začal velkým nástupem našich fotbalistů a za pět minut jsme vedli po gólech Šimona (2), Járy (2) a Jáchyma  již 5:0, pak jsme nechali soupeře chvilku oddychnout a opět začal koncert, který zahájil Péťa Klouček. Třemi góly se přidal Dominik. Poté ještě Šimon a Honza. V součtu to znamenalo poločas 11:0.

Druhý poločas byl podobným obrazem poločasu prvního, soupeři nevěděli, kam dříve skočit a po vzoru Barcelony ve smršti krátkých přesných přihrávek naši fotbalisti stavěli soupeře do role diváků. A tak po dvou gólech Petra Kloučka, Dominika, Jardy, Honzy, Šimona a jednom gólu Davida Hradila a Jáchyma zápas skončil drtivým vítězstvím 23:0.

Vítězství to bylo zcela zasloužené, nutno ovšem přiznat, že soupeř nám příliš nevzdoroval a jenom brankář vyčníval svým výkonem z jejich řad a zachránil soupeře od ještě většího debaklu. Mladší žáci A tak mají po druhém  kole soutěže 6 bodů a skóre 26:0, a to je pecka - jen tak dál!

Sestava: Martin - Jáchym, Petr H., Šimon, Petr K., Vasyl, Jára, Honza, Marek, Dominik, David H., David K.

Góly: Šimon (5), Dominik (5), Jára (4), Petr K. (3), Honza (3), Jáchym (2), David H. (1)