24.09.2011 16:44

Mladší žáci A - SK Dolní Chabry : SK Ďáblice 8:0 (3:0)

Ve čtvrtém zápase letošní sezóny jsme hostili sousedy z Ďáblic. Jak je již naším dobrým zvykem, na soupeře jsme vlétli jako draci a od první minuty jsme dávali jasně najevo, kdo je na hřišti pánem. A jako i v ostatních zápasech jsme nějak nemohli vstřelit branku, ačkoliv šancí bylo víc než dost. Stříleli jsme na vysokého brankáře tak, aby si zachytal...Až se konečně rozhodl Péťa Klouček, že už je nejvyšší čas ke vstřelení prvního gólu a s obratností vyspělého technika se dostal před bránu a otevřel skóre - 1:0. Po chvíli napřáhl Šimon a krásnou střelou po zemi zvýšil na 2:0. Netrvalo dlouho a Honza po skvělé akci uzavřel první poločas - 3:0.

Ve druhém poločase se soupeř vzchopil k několika hezkým akcím a Martin měl co dělat, aby uhájil čisté konto, které má od začátku sezóny - jednou musel sáhnout ke krásné robinzonádě, pak při ne zcela jistém zákroku mohl poděkovat Petrovi Valentovi, který si vzpomněl na včerejší trénink, kde se trénovali nůžky a tímto akrobatickým způsobem vykopl míč na brankové čáře až diváci a zejména divačky nevěřícně kroutili hlavami obdivem. Naštěstí jsme tuto kritickou chvíli zvládli a gólem Tomáše se rozjel chaberský brankostroj na plné obrátky - po dvou gólech kapitána Šimona a dvou brankách Petra Kloučka jsme slavili celkové vítězství 8:0!!

Sportu zdar a našim fotbalistům zvlášť, vážení přátelé chaberské kopané.

Sestava: Martin - Šimon, Jáchym, Petr K., Vasyl, Honza, Jára, Petr V., Tomáš, Marek, David H., Dominik.

Branky: Petr K. (3), Šimon (3), Honza (1), Tomáš (1)