17.10.2010 19:26

Ml. žáci Přední Kopanina - Dolní Chabry 3 : 0 (1 : 0)

Do zápasu s mužstvem Přední Kopaniny jsme vstoupili velmi špatně. Vázla kombinace směrem dopředu a naopak vzadu nám soupeř zle zatápěl. Hráli jsme zbytečně v chumlech, kdy zejména krajní záložníci chodili zbytečně do středu hřiště místo toho, aby byli u lajny. Soupeř byl sice starší a větší, ale my jsme jsme mu to ještě usnadňovali. A tak se hrálo zejména na naší polovině a bylo jen otázkou času, kdy soupeř dá branku. Branka přišla asi v polovině první půle, když hráčka soupeře utekla po pravé straně a vypálila ránu pod břevno. Martin střelu jen vyrazil k protihráči, který již nezaváhal a poslal Kopaninu do vedení. Kopanina mohla přidat ještě minimálně 3 branky, dvakrát jsme vykopávali míč z branky (Filip, Jára) a párkrát nás zachránil pozorný Martin v brance.

V druhé půlce se náš výkon o malinko zlepšil, nicméně branky dával soupeř. Nejprve po rohovém kopu odhlavičkoval Honzík míč na hranici vápna, kde stála osamocená hráčka Kopaniny a ránou pod břevno zvýšila na 2 : 0. Opět zde zaváhali naši hráči, kteří několikrát v zápase zůstali stát jak sněhuláci a čekali jak to dopadne. Kdyby kdokoiv vyrazil proti míči a soupeři, tak by možná branka nepadla. Za stavu 2 : 0 jsme i my mohli skorovat, ale Šimon po rohovém kopu těsně v malém vápně hlavou minul branku Kopaniny. Poslední branku dal soupeř až poslední minutě, kdy opět žádný z  našich hráčů nešel na přetažený centr a proti hráči Kopaniny.

Více než prohra dnes je asi zklamáním herní projev celého mužstva. V útoku jsme nepodrželi balon a mimo bojovně hrajícího Saši o nás obrana soupeře prakticky nevěděla. V záloze jsme hráli hrozně zpomaleně, střední záložníci pozdě dávali míč od nohy a naši krajní záložníci byli buď schovaní za hráči soupeře nebo zbytečně zhušťovali střed pole, místo roztahování hry. Obrana dnes také neměla svůj den (mimo Šimona), míče jsme jen nakopávali a nebo rovnou odevzdávali soupeři. Nezbývá tedy než jen doufat, že v příštím (letos posledním) mistrovském zápase svůj výkon zlepšíme.