20.04.2011 15:02

Ml. žáci Dolní Chabry - Nebušice 7 : 3

předehrávce dalšího kola k nám přijel poslední tým tabulky a to Nebušice. Hráčů se nám sešlo 15 a tak měl trenér nezvykle široký kádr.
Na místo středního záložníka se posunul Šimon a na hře směrem dopředu se to projevilo, v obraně kraloval Petr Valenta s Járou a Ondrou. Bránu střežil Martin.
První gól jsme vstřelili po rohu, kdy si na hlavičku naběhl Šimon a navázal tak na svoji tradici zužitkování rohů z minulé sezony. Další gól vstřelil Saša po přihrávce Petra Kloučka a rázem jsme vedli 2:0. Třetí a čtvrtý gól vstřelil Petr Závitkovský, kdy využil dlouhé přihrávky od Ondry a přihrávky od Matyho.
V druhém poločasu došlo ke střídání brankáře a do brány šel Míša. Pátý gól padl po nacvičeném rohu, kdy střelu Péti Kloučka tečoval Šimon. Šestá a sedmá branka padla, kdy po několika pokusech svých spoluhráčů dopravil míč do branky Honza. I Nebušice se střelecky prosadili a v druhém poločase nám dali tři branky.
Za dnešní kombinační hru musím pochválit Petra Závitkovského, Petra Kloučka a Sašu. Za dnešní výkon si ale zaslouží pochvalu všichni, zbývá jen doufat, že vítězná série bude pokračovat.