21.10.2011 20:47

Ml. žáci A Dolní Chabry - Třeboradice 8 : 1 (2:0)

Kluci dnes sehráli těžký zápas s houževnatým soupeřem, který rozhodně nechtěl nechat body v Dolních Chabrech. V první půli jsme měli více ze hry, ale soupeř kontroval nebezpečnými protiútoky. Naši hráči měli několik slibných příležitostí, ale bohužel branku jsme nevstřelili. Naopak na našich kopačkách byla znát nervozita. Až po závaru před brankou se nejlépe orientoval Tomáš a překonal do té doby bezchybného brankáře hostí. V zápětí Honzík vrátil míč do pokutového území, Petr K. si jej výborně zpracoval a brankáři Třeboradic nedal šanci - vedeme 2 : 0. Tak byla ukončena i první půle.

Do druhé půle jsme nastoupili již viditelně klidnější a útoky na branku Třeboradic se jen hrnuli. Po jednom takovém útoku Honzík centrem našel zcela volného Péťu Kloučka, který se hravou nemýlil. Po chvíli pronikal v pokutovém území Tomáš C., byl ze zadu sražen a rozhodčí po právu nařídil penaltu. Tu náš hlavní exekutor - Šimon - bez problémů proměnil - 4 : 0. Kluci pak přidávali jeden gol za druhým (Petr. K., Šíma 2, Honzík), soupeř si zaznamenal čestný (a zasloužený) úspěch. Zápas tak skončil 8 : 1 pro Chabry, ale je třeba i poděkovat soupeři za srdnatý a bojovný výkon. Naši kluci naopak předvedli řadu pěkných akcí a potvrdili, že fotbal hrát umějí.

Sestava: Martin D. - Vasil, Šíma, Petr. K., Honzík, Jáchym, David, Dominik, Tomáš, Petr V.,Maty.

Branky: Šimon (3), Petr. K. (3), Honzík, Tomáš.