04.04.2012 19:39

Ml. přípravka - bitva s Bohemians

První zápas jarní sezóny jsme odehráli doma za krásného středečního počasí. Soupeřem nám byl tým Bohemians ze Střížkova, s kterým jsme na podzim těsně prohráli, věděli jsme tedy, že nás nečeká lehký soupeř. Další komplikace nastala ještě před zápasem, když střížkovští hlásili, že se jich sešlo pouze devět a jestli bychom jim někoho nepůjčili. Z našich hráčů se skutečně k soupeři nikomu nechtělo, proto patří velký dík Péťovi, který odehrál v soupeřově dresu první třetinu, a Ondrovi K., který se "obětoval" na další dvě. Nastoupili jsme ve složení Mario, Jirka, Áda, Patrik a Kája na jedné polovině hřiště, a Míra, Ondra, Péťa, Adámek V., Sebík, Dan a Honzík.

Bohužel bych řekl, že se projevil fakt, že to byl náš první zápas na jaře. Na začátku mi připadal příliš velký respekt všech hráčů před soupeřem a i balónem, a hlavně byla vidět nerozehranost a možná i trochu nervozita našich hráčů. I proto jsme první třetinu prohráli na jedné části hřiště 1-6 a na druhé vyhráli pouze 4-0, přičemž tady jsme mohli a vlastně i měli dát gólů snad deset. Poté jsme oba týmy vyměnili, aby to bylo vyrovnanější, což se i stalo, a tak jsme před třetí třetinou byli zpátky stále pouze o gól.

Kluky jsme hecovali, ať na obou hřištích vyhrají, což se bohužel podařilo pouze na hřišti, kde byli Mario, Péťa, Adámek, Sebík, Dan a Honzík, a to dokonce tříbrankovým rozdílem! Nicméně i přes to se nám zvítězit nepodařilo. Jirka a spol. prohráli 0-2 i díky tomu, že celý zápas odehráli bez střídání a ke konci už chyběla ta správná šťáva.

Ale proti podzimnímu zápasu jsme  výsledek zlepšili a uhráli  ne tak častou remízu při součtu obou částí mužstva.

Co se hodnocení týče, posily Jirka s Ádou si opět odehrálý své, na své půlce byli opět tahouni, ale mám pocit, že umí zahrát ještě o fous lépe.

Kája s Patrikem bojovali, Patrik i skóroval, ale byla znát ještě již zmíněná nerozehranost, příště to bude určtě lepší.

Adámek V. dnes hrál poprvé v obraně, protože na tomto postu jsme potřebovali již zkušeného hráče, a určitě nezklamal. Naopak,  druhé dvě třetiny, kdy s Danem hráli vzadu, se hra této poloviny mužstva hlavně díky jejich jistotě zlepšíla.

Bývalý brankář Dan také ke svojí velké radosti rozvlnil síť.

Péťu i Ondru už jsem chválil za to, že vypomohli soupeři, ale musím je pochválit i za hru za naše mužstvo. Sebík bojoval, bohužel se dnes netrefil, ale podařilo se to jeho parťákovi v útoku Honzíkovi.

A poslední zmíním brankáře, Mario i Míra chytali jistě, Míra se bohužel nevyvaroval jedné chyby při rozehrávání, z které padla branka, ale hned vzápětí při další obrovské šanci soupeře to napravil tygřím skokem pod nohy hostujícího hráče.

Celkově bych dnes našim klukům dal známku 2-, určitě umějí zahrát lépe, ale zas tak hrozné to nebylo.

Branky: Šmíca hodně (nevím přesný počet, řekl bych 4-6), Adámek V. a Patrik po 2, dále Dan, Péťa, Áda, Honzík po 1.