06.11.2010 13:36

Ml. př. SK Dolní Chabry : Sokol Kolovraty 2:1 (1:0)

Ke šlágru letošního podzimu k nám přijely Kolovraty. Hrál první tým z druhým a na hřišti to také bylo vidět. Naši kluci do zápasu nastoupili dobře, i když prvních 5 minut se oťukávali a rozkoukávali, protože soupeř působil vyspělým dojmem. Hrál se oboustranně vyrovnaný zápas, bylo těžké se dostat do vyložené šance. Hra se odehrávala ve středu pole, kde se sehrávaly hezké a důrazné osobní souboje. Menší územní převahu jsme přeci jen měli my, tu se nám ale nedařilo zúročit, kdy nejdříve překopl Jirka bránu a poté Matěj trefil tyč. Přeci jen v první půlce branka padla, kdy Matěj přisunul Jirkovi, který si pak poradil s obranou a nedal šanci ani vybíhajícímu brankáři soupeře. Zaslouženě jsem vedli poločas 1:0.

Hra druhého poločasu se opět velmi vyrovnala a odehrávala se ve středu hřiště. Překvapivě v celém zápase bylo velmi málo rohů, ale i tak jsme po jednom z nich těžili branku. Nemohli jsme využít nacvičený signál, neboť ten má zřejmě soupeř nastudován z videa a proto kluci vymysleli vlastní a dali gól. Kolovraty ani po druhém gólu nepolevily, ale naopak chtěly něco s výsledkem udělat, což se jim také podařilo a asi 4 minuty před koncem zápasu snížily na 2:1. Poté co rozhodčí zapískal konec utkání, se nám velmi ulevilo, neboť Kolovraty by možná přidaly další gól a to by si naši kluci dnes nezasloužili.

Vítězství nám zajistilo jistotu přezimování na prvním místě tabulky bez ohledu na výsledek zbývajících 2 zápasů. To je výsledek o kterém se před sezónou nikomu nezdálo snad ani v nejdivočejších snech. Chválíme naše hráče i hráče soupeře za předvedený výkon, byl to oboustranně hezký zápas a škoda, že takových není víc.

Góly: Jirka Š.(2)

Přihrávky: Maty H. a Marťas Š. (1)

Sestava: Vojta Vyšín, Maty Horáček, Jirka Šmicer, Adam Fidra, Kryštof Latka, Marťas Švehlík, Luky Böhm, Alex Bárta, Kryštof Rejka, Ondra Kadavý a Míra Kubeš