22.10.2010 19:25

Ml. př. SK Dolní Chabry - Admira 3:0 (2:0)

Na dnešní zápas jsme se těšili, přijel k nám rival Admira, tým který se pohybuje v první pětce tabulky. Vzhledem k tomu, že my tabulku vedeme, byli jsme favoriti zápasu.

Nastoupili jsme v kompletní sestavě, i když ne všichni ve 100% formě (po nemoci). Od začátku utkání bylo vidět, že naši kluci chtějí vyhrát. Obrana působila jistě, záloha rozdávala míče dopředu. Nebezpeční jsme byli zejména po standardních situacích, přičemž ze dvou rohů jsme dali 2 góly. V prvním poločase se hra odehrávala na půlce soupeře a jen škoda, že šance které jsme měli, zůstaly neproměněny. Poločas tedy skončil pro nás 2:0.

Ve druhém poločase se projevilo, že Admira střídá 2 kompletní sedmičky a začali mít fyzicky navrch. Soupeř se dostával do akcí, při kterých se rozehřál náš brankář Vojta, který svými zákroky míč za svoje záda nepustil. Stejně jsem se radovali z dalšího gólu my, kdy Kryštof Latka přihrál Matějovi, který si udělal kličku obránci a poté chytře podél vybíhajícího brankáře skóroval. Po této akci následovalo střídání gólmana soupeře. Do konce zápasu proběhlo hodně osobních soubojů, ale bez větších šancí.

Rozhodčí pískal v klidu, Admira by dnes zřejmě mohla dát gól jen z penalty, ale tu se jejich trenérům nepodařilo vymodlit. Jiným způsobem by ani našeho výborně hrajícího brankáře nepřekonali, Vojta byl v druhé půlce nejlepším hráčem na hřišti.

Soupeř dnes nepodal špatný výkon, ale na našich hráčích byla znát větší touha po vítězství, která byla podporována skandováním fanoušků Chaber. Všem našim klukům za bojovnost velká pochvala – kluci byli to nervy, ale děkujeme!

A tak dnes dle slov jednoho ze soupeřových trenérů „chaberská kopyta“ porazila zřejmě supermany z Admiry 3:0.

Góly: Jirka (2), Matěj (1)

Přihrávky: Kryštof Latka (2), Matěj (1)

Sestava: Vojta Vyšín, Maty Horáček, Jirka Šmicer, Marťas Švehlík, Kryštof Latka, Luky Bohm, Alex Bárta, Adam Fidra, Kája Hubička, Zdenda Jakubínský, Ondra Kadavý a Kryštof Rejka