07.10.2010 22:15

Ml. Př. PSK Union "MPř" - Doní Chabry 3:6 (2:3)

Předehrávaný zápas byl přesunut z pátečního odpoledne na úterý, což mělo pro nás své plusy i mínusy. V neděli brzo ráno jsme měli zápas na Vítkově, tak pondělní trénink byl o něco lehčí a zaměřený spíše na hru, aby kluci měli dobrou náladu na zápas, což se nám myslím povedlo. Téměř celý odpoledne poprchávalo, a tak bylo hřiště celkem podmáčené, na to jsme kluky upozornili a později se ukázalo, že si radu vzali k srdci. Soupeř oplývá dobrou hrou a jasné vedení tabulky bylo vidět.

Kluci se nebáli, i když prvních 15.min nás soupeř zatlačil na naší polovině, kde jsme místy nestačili. Hráči soupeř si naše obránce obehrával převážně jednoduchou kličkou - zasekávačkou. Bohužel během zmiňovaných 15 minut jsme inkasovali 3 branky a zdálo se, být rozhodnuto, ovšem nebylo tomu tak. Kluky to nabudilo a závěr poločasu patřil nám. Obrana fungovala, rozehrávala míče převážně po pravé straně, což vedlo i k velikým šancím po celý zápas. Pár minut před koncem poločasu jsme vstřelili gól po rohovém kopu, kdy Kalina rozehrával před branku a připravený Vlček s nastavenou nohou 1:3. Dočkali jsme se i dalšího snížení na konci poločasu. Povolný na polovině přebral balon, utekl a zakončil střelou křížem na zadní tyč 2:3.

O přestávce jsme kluky usušili, povzbudili, a celý nabuzený na otočený zápasu vypustili na hřiště. Začátek druhé půle byl tentokrát v naší režii. Soupeř prvních 10 minut ani nevystřelil. Obrana pracovala na výbornou a my se mohli soustředit na vyrovnání, které také přišlo. Opět po právě straně a opět Povolný vyrovnal. Náš tlak pokračoval i nadále, a po průniku Bálka zahrál obránce rukou a kopali jsme penaltu. Tento moment byl důležitý pro další průběh utkání. Míč si postavil Vlček, ale k naší smůle trefil pouze pravou tyč a tak se potvrdilo pravidlo „nedáš - dostaneš“. Pár minut na to přišly dvě chyby a inkasovali jsme dvě branky, 3:5. Teď už bylo téměř rozhodnuto. Kluci se stáhli, a už nebyly síly, jít dopředu. Naopak těsně před koncem zápasu jsme inkasovali poslední branku. Naše celková hra nebyla špatná a škoda neproměněné penalty, ale je to přeci fotbal!!!

PSK "MPř" - Dolní Chabry 3:6 (2:3)

úterý, 14.9.2010, 17:15

Sestava PSK: Pospíšil – Bálek, Novotný, Kalina - Cizner, Vlček – Černý F., Povolný

Střídající: Holvek, Kopecký

Branky: 2x Povolný, Vlček