12.09.2010 08:41

Ml. př. Dolní Chabry - Praga 8 : 1 (4 : 1)

Tentokrát čekal naši mladší přípravku těžší soupeř než v minulém kole. Začátek zápasu byl z naší strany hodně nervozní. Někteří kluci jakoby ještě spali. Naštěstí brzy přišla první branka, která nás uklidnila. Po pravé straně unikl dravý Lukáš, ktrerý tvrdou střelou s pomocí teče obránce poslal Chabry do vedení. Bohužel ne na dlouho. Soupeři se podařilo vyrovnat, když Vojta neudržel prudkou střelu soupeře a Praga z dorážky vyrovnala. Naši kluci se však přesto začínali dostávat do hry. Z našeho tlaku však přišla jen řada rohů, dnes však bez golového efektu. Takže nám musel k druhé brance pomoci soupeř. Matěj zachytil rozehrávku obránce Pragy a hezkou střelou dal druhý gol Chaber. Obdobnou chybu udělala Praga za chvíly. Tentokrát přihrávku zachytil Jirka a střelou pod břevno dal na 3 : 1. Ke konci poločasu přišla hezká tečka za první částí hry. Matěj poté co v rychlosti obešel hráče Pragy ideálně uvolnil Jirku, který sám před vybíhajícím brankářem nezaváhal a zvýšil na 4 : 1.

V druhé půli pokračoval náš tlak a přibylo i šancí. Hned v první minutě Matěj nahrál Lukášovi, který s přehledem dal na 5 : 1. Šestou branku dal Matěj, po odraženém míči od Jirky. Sedmou branku dal opět Jirka po krásném uvolnění a centru Lukáše. I když t vypadá, že stále hrály jen Chabry, tak opak je pravdou. Soupeř často hrozil z rychlých protiútoků a dostával se i do vyložených šancí. V brance však čaroval Vojta. Chytil 3 vyložené šance a i za tohoto stavu nechtěl se smířit s tím, že by znovu inkasoval. Takže poslední branku daly zase Chabry, když Jirka prostrčil na Péťu, který dal první branku za Chabry a stanovil konečné skore na 8 : 1.