04.09.2010 19:11

Ml.př. Dolní - Chabry - King 14 : 0 (7 : 0)

Tak nám zase začala sezona, tentokrát do ní vstoupila mladší přípravka opravdu impozantně. Už přípravné zápsy naznačovaly, že se kluci ročníku 2003 a 2002 v této soutěži neztratí a kluci to potvdili. Soupeřem na první zápas bylo mužstvo Kingu. Naši kluci začali zpočátku trošku nervozně. I když jsme hráče Kingu k ničemu nepustili a hra se odehrávala zpravidla na jeho polovině, tak jsme si sami komplikovali život hrou v chumlu hráčů. Nicméně bylo jen otázkou času, kdy padne branka. Ta na sebe nedala dlouho čekat. Matěj přistrčil Jirkovi míč a ten nezaváhal a poslal Chabry do vedení. V zápětí přidal Lukáš branku opět po přihrávce Matěje. Postupně jsme do poločasu přidali ještě pět branek a tak jsme v první polivině vedli 7:0. Branku jsou na videu, tak nemá smysl popisovat každou zvlášť, určitě však za zmínku stojí krásná hlavička Lukáše po přesném rohu Jirky.

Obrázek v druhé půli byl obdoný jako jako v půli první. Naši kluci útočili a dávali krásné branky po hezkých akcích. Navíc ještě spoustu šancí pochytal jejich výborný brankář. Skore se tak zastavilo na stavu 14 : 0 pro Chabry, což je krásný výsledek a všichni kluci zaslouží za předvedenou hru pochvalu. Tahouni mužstva byli zkušení hráči, kteří hráli soutěžní zápasy za mladší přípravku už v minulé sezoně (Jirka, Matěj, Lukáš, Martin Švehlík a Kryštof Latka). Ukázalo se jak bylo důležité, že tito kluci nastupovali k soutěžním zápasům už v minulém roce s ročníkem 2001, to byl podle mě hlavní rozdíl se soupeřem. Ale i ostatní kluci hráli velice dobře. Zejména dal o sobě vědět Péťa z Junioru, kterému chyběl jen kousek k tomu aby se prosadil i golově. To se naopak povedlo Ondrovi Štikovi. Velmi dobrý výkon podal i Zdenda, Matěj Zářecký, Ondra Kadavý, a Adam.

Samozřejmě i přes hezký výsledek a předvedenou hru je stále co zlepšovat, ale to kluci určitě ví a celkově se za dnešek nemusí vůbec stydět.