22.05.2010 13:47

Ml. př. Dolní Chabry - Bohemians 20 : 0 (10 : 0)

Dnešní zápas jsme hráli proti viditelně mladším hráčům Bohemians (všichni ročník 2003) a na hřišti byla naše převaha znát. Od samého začátku se hrálo prakticky na jednu branku, i když je třeba říci, že kluci z Bohemky se snažili až do konce, obětavě bránili a nebojácně se vydávali proti větším hráčům Chaber.

První branku vstřelil Martin K po přihrávce Lukáše. Vzápětí ten samý hráč přidal druhou branku, tentokrát po přihrávce Jirky. Po celý zápas bylo vidět, jak příchod Martina je pro nás důležitý. Je to přesně ten typ hráče, který nám zatím v Chabrech chyběl. Vedle Martina v útoku viditelně ožil i Lukáš. Ten také vstřelil naši třetí branku. Pak začal úřadovat Emil, který si hezky naběhl na roh Jirky a zvýšil na 4 : 0. Po chvilce zahrával roh Martin a Emil šikovně na přední tyči nedal brankáři hostí šanci. Šestou a sedmou branku přidal opět Martin, když u obou mu asistoval Lukáš. Osmou branku dal – hádejte kdo – zase Martin, když mu tentokrát nahrával Martin Š. Devátou branku vstřelil po rohovém kopu Jirky krásnou hlavičkou Lukáš. Poslední branku první půle vsítil Jirka po přihrávce Martina.

Druhý poločas přinesl stejnou hru jako první půle, snad jen s tím rozdílem, že v této části hry se viditelně zlepšil Matěj a značně vylepšil obraz naší hry. Jedenáctou branku vstřelil po hezké kombinaci s Jirkou Martin Š. Po chvíli Jirka po přihrávce Lukáše zvýšil na 12 : 0. Pak přišel ke slovu dnes již zmíněný Matěj. Nejprve nahrál Martinovi, který zvýšil na 13 : 0. Pak dostal nahrávku od Martina Ś a s jistotou dal na 14 : 0. Po chvíli sám vybojoval míč a upravil na 15 : 0 a nakonec nahrál Martinovi Š, který zvýšil na 16 : 0. Další branku přidal Lukáš, který vybojoval míč mezi hráči Bohemky. Jirka pak připravil gol pro Martina. Na 19 : 0, zvýšil svou první brankou v mistrovském utkání Ondra, když mu nahrával Lukáš. Poslední branku vstřelil Martin z přímého kopu po faulu na Martina Š.

Výsledek 20 : 0 je asi pro hráče Bohemky příliš krutý, za předvedenou hru si určitě zasloužili alespoň čestný úspěch. S tím ovšem nesouhlasili naši oba brankáři (Martin P. a Vojta), kteří spolehlivě vyřešili několik šancí soupeře. Tento vysoký výsledek nemůžeme rozhodně přeceňovat, protože soupeř byl opravdu znatelně menší, na druhou stranu určitě potěšila předvedená hra a řada hezkých fotbalových akcí a branek.