08.04.2011 13:30

Ml. př. Chabry – PSK Union 10:1 (5:0) – Počátek nové série ?!

Naši fotbalisti po porážce s TJ Praga a oslabení o Jirku Šmicera hostili nevyzpytatelný PSK Union. Na podzim nám právě tento tým nastřílel nejvíc gólů.

Kluci si dnešním zápasem spravili chuť, i když nám to soupeř velmi usnadnil. Od začátku jsme soupeře k ničemu nepouštěli a vlítli jsme na ně. Soupeř měl velké silné hráče, kteří důrazně bránili. Kluci dnes předváděli velmi povedené rohové kopy a až s údivem z nich padalo málo gólů (2).

Skóre otevřel po dlouhé herní pauze (díky zranění) Kryštof Rejka. Celou akci připravil Marťas ze zadu, který poslal Lukáše a ten přihrávkou našel právě číhajícího Kryštofa R. Druhý gól přidal po přihrávce Matěje na podruhé dorážející Luky. Poté se akce opakovala, opět přihrával Matěj a tentokrát Luky střílel z první. Čtvrtý gól střelil Áda F. z přímého kopu. Pátý gól střelil nejmladší hráč našeho týmu, kdy Matěj nastřelil tyč a pohotový Adámek V. dorážel. Poločas tedy končil stavem 5:0. Celá půle se hrála na soupeřově straně.

V druhém poločase se dostal míč k Lukášovi a ten poslal míč (i když šouravý) do brány. Poté jsme měli šanci skóre zvýšit, neboť soupeř zahrál v pokutovém území rukou, tuto šanci jsme neproměnili. Pak přišla trochu nesmyslná akce, kdy Marťas poslal lehce větší malou domů a byl z toho gól v naší bráně. Kluci ale nepřestávali mít chuť střílet branky a tak přišla další akce, Alex posunul na Matěje a ten se tentokrát nemýlil (gól je zachycen pouze na fotce). Následovala série rohových kopů. Nejdříve kopal zprava Luky a ke střele se dostal Áda F. na zadní tyči, poté si kluci role obrátili a zleva kopal roh Áda F. a Luky skóroval. Poslední, desátý gól přidal Matěj po přihrávce Kryštofa L.

Dnes patří pochvala všem, kluci makali, útočili a byla na nich vidět radost ze hry. Kryštofovi L. hra na levé záloze opravdu sedla a zastoupilinehrajícího Jirku na 100%.

Sestava:

Vojta (brána), Marťas a Áda F. (obrana), Kryštof L., Maty, Kryštof R., Ondra K. (záloha), Luky, Alex a Adámek V. (útok)

Body:

Luky (4+2), Áda F. (2+1), Maty (2+3), Kryštof R. (1+0), Adámek (1+0), Kryštof L. (0+1), Alex (0+1) Ještě musíme zjistit, kdo Lukymu nahrál na 6.gól, abychom někoho neochudiliJ.