10.10.2010 00:00

dorost - 10.10.2010 Slavoj Podolí „B“ - SK Citadel Dolní Chabry 7:0 (2:0)

datum 10.10.2010   Slavoj Podolí „B“ - SK Citadel Dolní Chabry           7:0  (2:0)

hodnocení mužstva - "2,5"

Góly :

Sestava + hodnocení:

Brána: PFEFERLE – 4,5 – domnívám se, že vlastní bodové hodnocení hovoří za vše. Mohu konstatovat, že každý má „den blbec“ a ať dělá co dělá nedokáže s tím udělat nic. Tomáš si to vybral v tomto zápase.

Obrana: ŠRĚPÁNSKÝ – 2 – dobrý, jistý výkon. Bez zaváhání, důrazný. Pozor na přihrávky do středu hřiště. BÁRTA – 1,5 – ANO !! velmi dobrý výkon. Obrana přetížena a on nemůže být všude. Důrazný, hlavičkové souboje v podstatě neprohrával. . SVÁROVSKÝ – 2  - pěkný výkon. Opět ukázal důraz a ža každý soupeř s ním bude mít problémy. Škoda jen, že stále postrádal více klidu při odehrání míče. ŠTERCL – 1 – ANO !! To byl výkon,,který bychom od něj chtěli vidět každý zápas. Přestože měl proti sobě kvalitní hráče, nepustil

Záloha: NESVADBA – 1,5 -  ANO !! velmi dobrý výkon. To je to co od něho očekáváme. Nenápadný, ale tvrdě dělnický výkon. Celý zápas dřel pro mužstvo. KOTEK – 3,5 – nepotvrdil a stále nepotvrzuje to co umí a pro mužstvo může dát. Dlouhé vedení míče a následovala nepřesná přihrávka. Sám potom cítí zmar. Hra zpět, tzn. hra pro mužstvo v podstatě žádná nebo velmi pomalá. Důrazný pouze pokud má „červeno před očima“ a to spíše mužstvo poškodí. NACHTMAN – 1,5 - ANO !! velmi dobrý výkon. Pěkný výkon středního záložníka. Snažil se chodit si pro míče, chodil se soupeřem až do obrany a bezprostředně tahal dopředu. HORSKÝ – 2 – pěkný, bojovný a důrazný výkon. Dnešní zápas ukázal, jak se lepší zápas od zápasu. Nevypustil žádný souboj.

Útok: ŠROUBEK – 2 – výkon hrotového hráče na který se dalo dívat. Ukázal, že pokud chce, chce pracovat pro mužstvo, že to dokáže a umí. Stabilní slabina při zpracování míče v pohybu. Přesně to co ho v tréninku nebaví. O to více je třeba na tom zapracovat. Škoda neproměněné šance ve druhém poločase. ČERVENKA – 2 – pěkný, snaživý výkon, který byl opakovaně poznamenán virózou. Hlavně v prvním poločase si chodil pro vysoké míče, které měl a srážel na záložní řadu. Ve druhé poločase po přechodu do středu zálohy bylo vidět, že mu schází síly.

Střídání : NEKOLA – 2,5  - dobrý snaživý výkon. Byl postaven na jeho netradiční místo – útok. Byl platným členem mužstva. Chodil si pro přihrávku, vracel se se soupeřem. Hrál pro mužstvo.

ZÁVĚR: Tak máme pro nás zápas s nespravedlivým výsledkem. Rozhodně se jedná o mužstvo na které výkonnostně máme. Nikdo nemůže za to, a to ani brankář, že si vybral svůj slabší den. V předchozích zápasech to byl právě on, který mužstvo plně podržel. Prostě výsledek je takový jaký je. Na druhé straně, pokud my nedáme to co bychom dát měli a soupeři to tam padá po každé střele, tak se nemůžeme divit výsledku. A to byl tento případ. Rozhodně se však nedá hodnotit mužstvo v poli negativně. 99% hráčů hrálo, a hrálo pro mužstvo až do konce zápasu. To je to co nás na hře fascinuje, stejně jako diváky. NEVZDÁVAT to za jakéhokoliv stavu, snaha vsítit, to byla ukázka naší hry. Pouze škoda, že to tam nepadlo. NO NIC, TAK  PŘÍŠTĚ.