dorost - 04.06.2011 - SK Dolní Chabry - FK Újezd nad lesy

22. kolo

4.6.2011, 11:00 > Chabry - Újezd nad Lesy  (Chabry  T.)

2:10  (1:5)

V posledním kole jarní části jsme se představili na domícím hřišti, kdy se proti nám se postail náš rival z Újezdu nad Lesy. V předchozím vzájemném, vyrovnaném  zápase jsme podlehli 4:2. Proto jsme byli v očekávání, jak se nám povede v tomto případě, po debaklu v Královicích.  Udoláme soupeře?

Na všech našich hráčích byla od začátku vidět snaha předvést co nejkvalitnější výkon. Soupeře jsme v prvních 20-ti minutách jednoznačně přehrávali a byla radost se koukat na naši hru. Bohužel i v tomto zápase se štěstí přiklonilo na stranu soupeře. Doslova platilo, že do čeho kopli, to se jim stočilo do naší brány. Naše hezky vypracované akce a následné střely se svému cíli vždy jako zázrakem vyhnuly.

I přes nepříznivý vývoj jsme však nesložili zbraně a hned v prvních sekundách druhého poločasu jsme ukázali, že se s námi v zápase musí i nadále počítat. Gólové manko se nám však nepodařilo snížit a soupeř si i nadále vybíral sou porci fotbalového štístka. V závěru jsme zcela zbytečně přišli o brankáře a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Přesto jsme až do poslední minuty hráli naplno a za svůj výkon jsme sklidili uznání všech diváků i trenéra.

Individuální hodnocení hráčů nepíšu, nechci někomu křivdit.

Góly: Kolář, Bureš

Přesto se domnívám, že jsme se s obrovskou snahou všech hráčů rozloučili s trenérskou kariérou Honzy Koláře, byť s prohrou, kde soupeř byl nad naše možhnosti. Ale takto je to i v životě. Někdy si nahoře, někdy dole. Hlavní věc, že jsme do boje dali srdíčko a zahráli si.