26.09.2009 14:04

Dolní Chabry - Sparta Praha dívky 4:0

Zápas, kdy naši fotbalisté nastoupí proti dívčímu týmu vyvolalo v našich řadách obavy. Nebudou naši fotbalisti nechávat hráčky dělat si na hřišti co chtějí a budou i s dívčím týmem předvádět svoji hru a důrazný fotbal? Ale naše obavy byly zbytečné, kluci se do zápasu vrhli s vervou a určitě holky nijak nešetřili. Také holky ze Sparty šly do soubojů tvrdě, někdy až za hranici toho co se smí, což pan rozhodčí neodpískal a pokud ano, tak většinou opačně. Ale i to je fotbal.

Po celý zápas jsme měli jasnou převahu, která byla poprvé zužitkována již ve 3. minutě, kdy Honza poslal míč Jáchymovi, který se nemýlil a poslal míč do branky a my si poprvé v tomto zápase mohli zařvat góóóól! Naše šance tímto gólem rozhodně neskončily. Běžela desátá minuta, kdy krásnou střelou přestrelil branku soupeřek Péťa Klouček. Další branku jsme viděli až na konci prvního poločasu, kdy 2 minuty před koncem Péťa Klouček střílí na bránu, ale míč měl na levé noze, tak střelu do brány dořáží Jáchym. Minutu na to posílá Honzík do šance Martínka, který střílí k levé tyči a posílá Chabry do vedení 3:0 po prvním poločasu.

V druhém poločase došlo na naší straně k výměně brankáře, kdy šel do brány místo Martina Míša, ale i ten udržel pro Chabry čisté konto.Jedinou branku druhého poločasu jsme viděli, kdyžHonza nahrál Jáchymovi, který tak dal v tomto zápase hattrick a potvrdil svou střeleckou výkonnost a upravil tak konečné skóre na 4:0 pro Chabry.

Za tento zápas bych chtěla pochválit všechny kluky, obrana pracovala jak měla, soupeřům před naší bránou moc nedovolila, záloha dávala míče dopředu a hlavně všichni bojovali.