06.06.2010 08:19

St. př. Chabry - Střešovice 10 : 0 (2 : 0)

Rozhodující zápas o postup do I. třídy začal pro nás z říše snů. Prakticky hned z výkopu se k míči dostal Petr K a prostrčil jej do běhu na Honzíka, který sám proti brankáři Střešovic nezaváhal. Tato branka nás trošku uklidnila a hrálo se spíše před brankou Střešovic. Gol se však dát nedařilo, i když šancí bylo dost. Mladší kluci ze Střešovic se také činili a zejména z dlouhých výkopů svého brankáře se dostávali do nebozpečných akcí u naší branky. Naštěstí druhou branku jsme dali my, když na roh Petra K. si krásně naběhl Jára a hlavičkou zvýšil na 2 : 0, což byl i konečný výsledek první půle.

Druhá půle začala podobně jako první. Z prakticky prvního ohrožení naší branky jsme dali 3. gol, když Jáchym zužitkoval přihrávku Petra K. To byl asi zlomový moment zápasu. Tato branka nás viditelně uklidnila a kluci rozhráli fotbalový koncert. Přibylo více akcí po křídlech, přesných přihrávek a střel. Výsledkem tohoto tlaku byla i spousta branek. Je však potřeba říci, že k tomu přispěla i skutečnost, že Střešovice hrály prakticky bez střídání. Čtvrtou branku dal Honzík, když dopravil do brány vyražený míč po střele Petra K. Po chvíli Honzík nádherně uvolnil Matyho a ten nezaváhal a zvýšil na 5 : 0. Tuto akci si ti samí kluci zopakovali o pár minut pozděja a Maty zvýšil na 6 : 0. Pok Honzík se z postu nahrávače přesunul na střelce, když mu golovou šanci připravil Jáchym. Už to vypadalo, že tentokrá si Šimon z rohu nedá branku, ale Šíma to viděl jinak. Naběhl si na roh Petra K. a zvýšil na 8 : 0. Pak Honzík odcentroval na jeho nahrávku si z druhé vlny naběhl Jára a ranou k tyči alá Pavel Nedvěd upavil na 9 : 0. Poslední branku dal Petr Z. po nahrávce Petra K. Za výkon zejména v druhé půli musíme pochválit všechny naše kluky. Za zmínku stojí však zejména výkon Míši, který nastoupil až v druhé půli, kdy naše obrana myslela spíše na svůj útok, než na útočníky soupeře. Míša tak musel vyřešit dvě golové šance a ani jednou nezaváhal.

Takže kluci gratulujeme k vítězství nejen dnes ale v celé sezoně a mladší přípravce přejeme hodně úspěchů v I. tířdě.