10.10.2009 15:14

Chabry - Cholupice 11:0 (7:0)

V sobotu dopoledne přijeli pomeřit síly s našimi fotbalisty hráči Cholupic. Zápas začal nátlakem Chaber, který vyústil v 9 minutě gólem Petra Kloučka, když mu pěkně nahrál Šimon. Asistence Šimonovi zřejmě nestačila, tak se hned minutu na to snaží skórovat, ale dává břevno, které my diváci už vidíme v bráně, ale míč se odráží zpět do hřiště, kde se ho snaží dopravit tam kam patří Tomáš. Ale bohužel gólem tato akce nekončí. Šimona do další gólové šance posílá Petr Z. a tentokrát míč skončí v bráně a zvyšujeme své vedení na 2:0. Ve 14 min. Petr Z. posíla centr z pravé strany před bránu, kdy ho zpracovává Jáchym a Honza zakončuje. Vedeme 3:0. Krásný gól vidíme po dvou minutách, kdy Petr K. kope roh a Šimon hlavičkou skóruje a přidává další gól 4:0. Pátý gól opět z rohu přidává Jára Š., který nádhernou střelou vymete pavučinu v horním rohu soupeřovi branky. O vedení 6:0 se zaslouží Petr K., který doráží střelu Járy Š. do branky. Poslední změna skóre přichází ve 24 minutě, kdy po střele Šimona na bránu doráží Honza a ustanovuje konečné skóre prvního poločasu na krásných 7:0

V druhém poločase došlo na straně Chaber ke střídání brankáře, Martina vystřídal Michal. První gól druhého poločasu dává ve 4. minutě Petr Klouček po přihrávce Honzíka - 8:0 . V 6. minutě přihrává Šimon Járovi, který krásnou střelou do šibenice, která se navíc odráží od tyčky zvyšuje vedení na 9:0. V deváté minutě Filip krásnou nahrávkou posílá do šance Tomáše, který se nemýlí a nádherným padáčkem překonává soupeře, zaslouží se tak o dvouciferné vedení 10:0. Poslední gól a uzavření konečného skóre má na kontě Petr K., který se po centru Honzíka trefuje počvrté v tomto zápase do branky.

Za tento zápas bych chtěla pochválit Járu za výbornou hru a krásné střely za které by se nemuseli stydět hráči v nejvyšší soutěži, Petra Kloučka za 4 góly.