28.09.2010 13:54

A-Tým: SK Dolní Chabry-Junior Praha 4:2 (4:1)

K utkání 6.kola 1.A třídy zavítalo do Chaber mužstvo Junioru Praha. I přes deštivé počasí přišla pěkná návštěva, která určitě nebyla zklamána. Domácí tým hrál s chutí a pobavil diváky. Hned  ve 4.minutě se dostal do šance Šmicer, zavěsil se do vzduchu na  centr Linka, ale hlavou těsně minul! Po minutě se sám na branku řítil Linek, ale brankář se vytáhl a Linka tentokrát vychytal. Do třetice všeho dobrého se vyplnilo v 8.min, když Karel Český napálil míč z 30 metrů a po menším přispění brankáře míč skončil v síti 1-0. Chabry nadále kontrolovaly hru a bavily se fotbalem. Předváděly pěkné kombinace, hýřily pohybem a zvláště u starších hráčů, to bylo dost překvapující! Další gól tak zákonitě musel přijít. V 17.min centroval z levé strany Honza Bauer, brankář míč pouze vyrazil na penaltu, kde ho pohodlně uklidil pod břevno náš nejlepší střelec Tomáš Kaňka a dal svůj 6 gól v sezóně. Chabry byly stále při chuti a po centru Šmicera přidal  Linek, krásnou hlavičkou gól na 3-0 v 23.min. Po úvodní půlhodinové smršti, se přeci jenom dočkal i Junior, když snížil z penalty na 3-1 v 35.min. Penalta (zabývá se jí i náš poločasový rozhovor),  byla přísná, ale Jindry Pěnky známé "tělo" posoudil rozhodčí jako faul.Těsně před koncem poločasu,ale předvedly Chabry  drtící break.M. Hofman vybojoval míč na své půlce,vysunul K. Českého,který našel L.Vízka a ten uličkou vybídl sprintujícího H.Bauera ke skorování.Honza fantasticky zavěsil pod břevno. 4-1 poločas.

Ve druhém poločase Chabry spíše už jen kontrolovaly hru.Junior se dostal do pár pěkných šancí a po jedné z nich trefil hostující hráč ze dvou metrů břevno. V 78 minutě se Junior dočkal gólu,když hráč Junioru prošel neuvěřitelným způsobem  přes naší klouzající obranu a pohrál si s ní,jak pověstná kočka s myší 4-2 ! Nicméně Chabry vyhrály zaslouženě v  brance si své odvedl M.Klima,obrana až na druhou branku,byla výborná a zvlášt J.Rosický si zavzpomínal na své časy v Atletiku Madrid,v záloze jezdil neúnavný H.Bauer,kterému překvapivě v 1.poločase sekundoval sprintér L.Vízek.V útoku dali oba naši útočníci po gólu,což je při našich domacích utkáních celkem povinnost ! Trenéra musíme pochválit za ofenzivní pojetí,máme nejlepší útok A.Třídy