02.11.2010 09:37

A-tým SK Dolní Chabry - Dubeč 1:3 (1:1)

V 11.kole k nám přijela ambiciozní Dubeč. Za krásného počasí se nám, ale první poločas moc nepovedl. Dubeč byla běhavější a její hráči daleko aktivnější. Postupně Dubeč přebírala tempo hry a začala si vytvářet golové šance. Dostala se i do zaslouženého vedení, po nedůrazné hře Chaberské obrany. Chaberská hra působila dost rozpačitě a naše mužstvo jsme nepoznávali! V poslední minutě prvního poločas vstřelil Vláďa Šmicer gól a do kabin jsme odcházeli za zázračného stavu 1:1.

Ve druhém poločase jsme opět po naší hrubé chybě inkasovali gól hned po pěti minutách hry. Paradoxně nám to pomohlo a konečně se začal hrát fotbal. Chabry si vypracovaly 3 gólové šance, které Linek, Vízek, Vosátka bohužel neproměnily! Zákonitě musel přijít trest a Dubeč vstřelila 3. gól. Byl sice z ofsajdu, ale to nic nemění na tom, že vyhrála zaslouženě 1:3.

I přes absenci Bauera, Haška nebo Bergera si myslím, že jsme utkání mohli zvládnout daleko lépe.

Sestava Chaber: Klíma - Český, Pěnek, Nezval, Vosátka-Vízek, Šmicer, Rosický, Klouček - Linek, Kaňka