08.11.2011 19:26

A-tým muži - Slovan Bohnice : SK Dolní Chabry 2:3 (2:2)

V neděli 6.11.2011 ve 14 hodin jsme nastoupili k derby k zápasu v Bohnicích. Naše sestava byla: Klíma, Trojan, Vajnar, Pěnek, Vízek, Bauer, Rosický, Klouček, Palma, Dejmek, Linek. V Bohnicích je pro nás vždy žhavá půda a i tentokrát to bylo pro nás velice těžké utkání. Začali jsme dobře a kdyby jsme proměnili úvodní šance, tak bych napsal skvěle. Ale stal se bohužel opak a po našich loženkách se najednou prosadil soupeř a po 10 minutách jsme prohrávali 0:1. Dá se říct, že utkání bylo naprosto stejné jako vloni. Držíme míč, snažíme se překonat obranu Bohnic a dát gól. Bohnice hrají proti nám na brejky, ze kterých jsou opravdu nebezpečné. Kolem 25.minuty se domácím povedlo po krásné akci vstřelit druhou branku a s námi to nevypadalo příliš dobře. Naštěstí jsme se dostávali do šancí a začali je proměňovat. Po pěkném úniku z pravé strany Honza Bauer křižnou střelou snížil na 1:2. Tento gól nám hodně pomohl a začala se projevovat naše větší fotbalovost a technika. Těsně před koncem 1. poločasu jsme kopali roh a Honza Bauer našel hlavu Jirky Trojana, který vyrovnal na 2:2. To byl pro nás povzbudivý výsledek, vzhledem k tomu, že jsme už prohrávali o dva góly.

Ve druhém poločase jsme si vypracovali opravdu hodně gólových šancí a pouze jenom naší neschopností je proměnit zůstával zápas stále vyrovnaný a napínavý. Nakonec jsme přece jenom ten třetí a rozhodující gól dali! Honza Bauer vystřelil z úhlu a překvapil brankáře domácích. Balon mu prošel pod tělem a na brankové čáře ho Robin Dejmek dorazil do branky.

Myslím, že utkání jsme vyhráli zaslouženě, protože jsme měli více šancí a pod tlak domácích Bohnic jsme se dostali až jenom v závěru utkání, kde už domácí hráli vabank. Pro nás to jsou samozřejmě krásné 3 body,ale hlavně třetí vítězství v řadě!!!!!